ی چیز براتون  می گم شاید به این موضوع ربطی نداشته باشه  این که من بچه زرنگ کلاس هستم.معلم ما خیل خوب درس می ده،خیلی مهربونه اما بعضی از وقت ها عصبانی می شه البته خودش عصبانی  نمی شه بچه ها عصبانیش می کنن.معلم ما بعضی وقت ها  برامون داستان می گه و بعضی وقت ها درس نمی گه.معلم کلاس ما خیلی مهربونه. معلم من را تشویق می کنه به  درس تا من از این که هستم بهتر بشم.شاید این که خوندین به این موضوع ربطی نداشته باشه.هالا بگزریم از نظر من یکی از این  دلیل ها این که معلم  من  درس کم می گه. 

مطلب به نوشته عادی

ی چیز براتون  می گم شاید به این موضوع ربطی نداشته باشه  این که من بچه زرنگ کلاس هستم.معلم ما خیل خوب درس می ده،خیلی مهربونه اما بعضی از وقت ها عصبانی می شه البته خودش عصبانی  نمی شه بچه ها عصبانیش می کنن.معلم ما بعضی وقت ها  برامون داستان می گه و بعضی وقت ها درس نمی گه.معلم کلاس ما خیلی مهربونه. معلم من را تشویق می کنه به  درس تا من از این که هستم بهتر بشم.شاید این که خوندین به این موضوع ربطی نداشته باشه.هالا بگزریم از نظر من یکی از این  دلیل ها این که معلم  من  درس کم می گه. 

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : معلم ,بعضی ,کلاس ,مهربونه ,نداشته ,موضوع ,موضوع ربطی ,ربطی نداشته ,مهربونه معلم ,خیلی مهربونه ,هستم بهتر ,ربطی نداشته باشه 
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید شرکت بهین تجارت خرمالوی شیرین Brian - وبلاگ امیر حسین جعفری موج کویر مقاوم سازی وکیل آن